Hey Pressto Conference 2021

Just another My Sites site

Türkçe

Hey Pressto! Twitter üzerinden düzenlenen bir ClassicPress ve WordPress konferansıdır.

Hey Pressto! sunumları, dakika başına bir tane olmak üzere sayısı 15’e varan tweet’ten oluşur.

Hey Pressto! ile size en ulaşılabilir konferansı sunmayı arzu ediyor ve amaçlıyoruz. İşimizi her zaman iyileştirmeye özen gösteriyoruz ve Hey Pressto! deneyiminizi bizimle paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Hey Pressto! ekibi olarak sitenizden ve deneyimlerinizden haberdar olmak istiyoruz. Milyonlarca blog gönderisi içeren bir siteniz mi var? Harika, lütfen biraz daha anlatın. Tek bir blog gönderisiyle yıldızı parlayan bir siteniz var? Ne güzel, lütfen biraz daha anlatın. İlk blog gönderinizi mi yazdınız? Muhteşem, lütfen biraz daha anlatın. Bu alanda herhangi bir girişiminiz varsa harika, lütfen biraz daha anlatın.

Hey Pressto! hayret verici işler yapan geliştiriciler, toplantılar ve etkinlikler düzenleyen kişiler, yönetişimle meşgul olanlar veya başka herhangi bir amaçla ClassicPress veya WordPress kullananlar ve en önemlisi de, umuyoruz ki sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlandı.

Hey Pressto! ekibi, büyük yapısal eşitsizliklerin var olduğu bir dünyada yaşadığımızın ve bunları kendi başımıza çözemeyeceğimizin farkındadır. Yeterince temsil edilmeyen ve dikkatlerden kaçan seslerin sunacağı bilgileri duyabileceğimiz bir etkinlik düzenlemek istiyoruz.

Hey Pressto! 12 saat sürer, böylece dünyanın neresinde olursanız olun katılmak veya sunum yapmak için vakit ayırabileceğinizi umuyoruz.

Hey Pressto! her dilden gönderimlere ve sunumlara açıktır.

Hey Pressto! Twitter’ın herkes için iyi bir platform olmadığının bilinciyle geliştirildi ve bu yüzden dilerseniz kullanabileceğiniz anonim hesaplarımız var.

Gönderinizle ilgili yardıma ihtiyacınız olursa Hey Pressto! ekibinin sunduğu ücretsiz ve anonim danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Hey Pressto! gönderimleri de tıpkı bir tweet gibi 280 karakter ile sınırlıdır.

Deneyim, bilgi ve hikayenizi paylaşmanıza yardımcı olup olamayacağımızı görmek için gönderim sayfamızı ziyaret ederseniz (https://2020.heypresstoconf.org/submit/), Hey Pressto! ekibini çok mutlu edersiniz.

Hey Pressto! ekibi olarak aramıza katılmanızı bekliyoruz.

Hey Pressto! ekibi, arkadaşlarınıza Hey Pressto!’dan bahsedeceğinizi umuyor.

Hey Pressto! ekibi olarak, bunu okuduğunuz için size teşekkür ederiz. Kendinize iyi bakın. İyi günler dileriz!

Hey Pressto Conference 2021